Витяг з ДЗК

Витяг з державного земельного кадастру

Компанія Товариство з обмеженою відповідальністю Право на землюуспішно працює вже 8 років на ринку послуг із землеустрою на території міста Києва та Київської області. Наша фірма виконує всі роботи відповідно до діючого законодавства швидко та якісно. Головний офіс ТОВ Право на землюзнаходиться у м. Києві, дочірній офіс є у м. Вишневе.

Поняття приватизація земліна сьогодні як таке не існує! Використовують терміни реєстрація права власностіта реєстрація речових прав». Основні роботи нашої компанії – це розробка документацій із землеустрою для оформлення права власності та їх юридичний супровід щодо:

 • відведення земельної ділянки у власність/оренду;
 • зміна цільового призначення земельної ділянки;
 • встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (присвоєння кадастрового номеру);
 • об’єднання/поділ земельних ділянок;
 • інвентаризація земельних ділянок;
 • оформлення сервітуту/емфітевзису;
 • витяг з державного земельного кадастру;
 • черговий кадастровий план.

Витяг з державного земельного кадастру - це результат розробленої та погодженої документації із землеустрою. Витяг з державного земельного кадастру (ДЗК) підтверджує формування земельної ділянки та внесення її до Державного земельного кадастру (ДЗК), а також містить загальні відомості про земельну ділянку:

 • кадастровий номер;
 • адреса;
 • цільове призначення;
 • форма власності;
 • площа;

відомості про державну реєстрації земельної ділянки, відомості про обмеження у використанні; кадастровий план, опис меж та склад угідь.

Отже, для отримання Витягу з державного земельного кадастру (ДЗК) ми розробимо документацію із землеустрою після ґрунтовного аналізу та збору інформації щодо оформлення земельної ділянки, юридичне обґрунтування необхідності розробки того чи іншого виду документації та її супровід.

Час складання вищенаведених робіт складає до 2-х днів.

У випадку, коли правовстановлюючий документ на земельну ділянку є, але інформація в базі даних не коректно відображена, тоді достатньо замовити обмінний файл ХМЛ (XML). Частіше за все такі моменти випливають під час підготовки земельної ділянки до цивільно-правової угоди, а також при замовленні та отриманні розрахунку нормативно-грошової оцінки для цілей нарахування земельного податку або орендної плати. Ціна розробки обмінного файлу становить 300 гривень, по часу займає до 30 хвилин.

Ми виконуємо землевпорядні роботи на договірних засадах відповідно до діючого законодавства. В штаті нашої організації є сертифіковані інженери – землевпорядники та інженери-геодезисти, інформація про яких внесена до Державного реєстру центральним виконавчим органом в сфері земельних відносин.

Також ми виконуємо розрахунок експертної оцінки квартир, будинків, земельних ділянок, гаражів, нежитлових приміщень та іншого нерухомого та рухомого майна для цивільно-правових угод у найкоротші терміни. Результатом Вашого замовлення є звіт про оцінку майна, складений відповідно до вимог чинних законодавства.

Попутно може виникнути необхідність в нормативно-грошовій оцінці для цілей оподаткування, оформлення спадкового майна або договору дарування, чи міни, нарахування орендної плати і в цьому питанні ми допоможемо Вам!

Вартість робіт визначається фахівцями в залежності від обраного виду та складності робіт, об’єму, місцевості та строків виконання.

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід і тому ми завжди підбираємо найоптимальніший варіант для вирішення його питання. Ми постійно слідкуємо за нововведеннями та змінами законодавства, успішно працюємо в рамках Постанови Кабінету Міністрів від 31.08.2016 №350, що стосується екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Компанія Право на землю надає широкий спектр послуг, який постійно збільшується. Сертифіковані спеціалісти з великим досвідом допоможуть Вам отримати якісний та швидкий результат!