Газифікація

Газифікація це цікавий та непростий процес, як технічно, так і документально.

Підключення складається з кількох стадій:

 

  • Отримання і оформлення технічних умов на підключення до об’єкту газопостачання є першочерговим фактором. Це потрібно, щоб надалі при проектуванні по підключенню до газової труби було враховано специфіку території та будівлі. Технічні умови – вирішальний фактор, що обумовлює потенційне приєднання.

 

  • Для розробки проекту газифікації необхідно звернутися до проектантів, які мають дозвільні документи на виконання подібних робіт. Встановлення газової плити в приміщенні – одна із стадій реалізації проекту. З метою уникнення внесення змін, потрібно з самого початку врахувати усі дрібниці по встановленню устаткування. У разі необхідності зміни місця розташування газового приладу по плану, потрібно отримати новий дозвільний документ, що обумовлено додатковою втратою часу.  Дуже важливо узгодити розроблений проект із землекористувачами та продавцем газу в області. Важливим є розуміння того, хто є власник трубопроводу по постачанню газу, приватна особа чи державна установа. У разі, коли власником труби є приватна особа, то отримуємо допуск по підключенню до газопроводу у неї. Дана обставина може статися, у випадку, коли на ту чи іншу територія не розрахована державна підтримка по газопостачанню. Розрахунок вартості проектування газифікації робиться по готовності проекту.

 

  • Для будівництва газопровідної труби і підведення до будівлі оформлюємо договірні відносини по прокладанню газопроводу з виконавцем монтажних робіт. Першочерговим у підготовці договору є складання кошторису. У разі узгодження ціни встановлюються терміни виконання робіт та підписується договір.

 

  • Складання звіту - технічна документація виконується по закінченню робіт підрядником. Для приймання ділянки газопроводу створюють спеціальну комісію, у склад якої входять власник будівлі, представник екологічної служби, інспектори з нагляду органу архітектури і будівництва та представник газового господарства.

 

  • Монтажні роботи з встановлення устаткування для опалення. Разом з будівництвом газопроводу, доцільно укласти договір з підрядником, що забезпечить опалювальним обладнанням: котел та його монтаж, облаштування димоходу, прокладання мережі труб в будівлі і встановлення радіаторів опалення. Представники фірми-підрядника повинні забезпечити технічне та сервісне обслуговування котла (надання гарантійного талону).

 

  • Постановка на баланс. Укладання договору щодо послуги постачання газу.

 

  • Тестовий запуск системи – дослідження обладнання на предмет витоку газу і справність системи.

 

 • Фінальний етап газифікації – початок експлуатації газового котла. Успішність тестування системи дозволяє фірмі з сервісного обслуговування, відкрити вентиль і почати експлуатування Вами газового котла. По завершенню вся документація передається до архіву в органу газоуправління.

Вартість послуги оформлення розраховується індивідуально на кожен об’єкт та залежить від виду майна, площі та місця розташування (Київська область). За необхідності приведемо документи на землю у відповідність до вимог чинного законодавства (ціна договірна).

Професійні сертифіковані кадри, гнучка цінова політика та найкоротші терміни виконання робіт, швидко дозволили нашому підприємству зарекомендувати себе надійним і відповідальним виконавцем Ваших замовлень. Ми пропонуємо якісні послуги та контроль на всіх етапах виробництва.

Той, хто ближче до клієнта, завжди приймає правильне рішення! До кожного клієнта у товариства з обмеженою відповідальністю «Право на землю» індивідуальний підхід. Наша найкраща оцінка – рекомендація наших замовників, як постійних так і нових, своїм друзям, знайомим, колегам та партнерам.