Оцінка нерухомого майна

Оцінка нерухомого майна

Невід'ємною частиною будь-якої цивільно-правової угоди, стосовно рухомого і нерухомого майна є оцінка. ТОВ «Право на землю» виконає для Вас в найкоротші терміни експертну оцінку житла, земельної ділянки, гаража, нежитлового приміщення та іншої власності для укладення договірних відносин купівлі-продажу, дарування, спадщини, для сплати мита і т.п. Експертна грошова оцінка земельних ділянок - кінцеве досягнення вартості земельної ділянки та пов'язаних з нею прав визначається оцінювачем, застосовуючи сукупності підходів, методів та оціночних процесів, які гарантують збір та аналіз даних, виконання розрахунків і приведення остаточного результату в формі звіту. Земельні поліпшення - це вагомий чинник для розрахунку оцінки професійної незалежного експерта-оцінювача, що впливає на кінцевий результат - вартість нерухомого майна. Такими поліпшеннями можуть бути розташування будівлі або, споруди, об'єкти інженерної інфраструктури, багаторічні насадження, форми об'єкта, впорядкованість території, близькість до водойми і багато іншого. Результатом виконаних робіт є відомість з оцінки майна, що є офіційний документ, виконаний відповідно до правил і принципів нормативних документів. ТОВ "Право на землю" - проводить оціночну діяльність, дотримуючись вимог законодавства, зокрема правил організації контролю якості, встановленим порядком. Оцінка стягнення податків - виконується нашим підприємством відповідно до Постанови КМУ від 04.03.13 р № 231 «Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування, а також нарахування та сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства».

Документи, необхідні для виготовлення звітності по оцінці нерухомості:

  • Для фізичної особи - документи, що засвідчують особу (перша, друга сторінки паспорта та сторінки з пропискою), ідентифікаційний номер;
  • Для юридичної особи - установчі документи, свідоцтво / витяг / виписка про державну реєстрацію наказ і паспортні дані на директора;
  • Документ, що засвідчує права власності на об'єкт оцінки;
  • Технічний паспорт об'єкта: будинки / споруди / квартири;
  • Фотографії предмета оцінювання;
  • Додаткові папери, при необхідності.

Допоможемо отримати звіт нормативно-грошової оцінки ділянок, відноситься до важливого економічного регулятора земельних відносин в нашій країні. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки додається для розрахунку розміру земельної мита, державного податку при міні, спадщині та даруванні земельних ділянок згідно із законом, платіж за оренду земельної ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного впливу обґрунтованого використанням і охорони земель. Вартість послуги оформлення звіту з оцінки нерухомого майна типового земельної ділянки становить 1500 гривень. Тривалість виконання замовлення становить 1-2 дня. Нетипові об'єкти нерухомого майна розраховуються індивідуально кожен і залежать від виду майна, цільового призначення і місця розташування (Київ / Київська область). При необхідності наведемо документи на землю у відповідність до вимог чинного законодавства (ціна договірна і обумовлена такими факторами, як площа, місцезнаходження та вид документації).

Професійні сертифіковані кадри, гнучка цінова політика і терміни виконання робіт, швидко дозволили нашому підприємству зарекомендувати себе надійним і відповідальним виконавцем Ваших замовлень. Ми пропонуємо якісні послуги і контроль на всіх етапах виробництва. Той, хто ближче до клієнта, завжди приймає правильне рішення! До кожного клієнта у ТОВ «Право на землю» індивідуальний підхід. Наша найкраща оцінка - рекомендація наших замовників, як постійних так і нових, своїм друзям, знайомим, колегам і партнерам.