Електрифікація

Послуга електрофікації

Електрофікація - це складний процес, як з технічного, так і з документального боку.

У разі, коли Вам необхідно підключитися до електромережі Обленерго тимчасової споруди чи географічно-віддалений об'єкт, тоді спочатку необхідно звернутись до організації-постачальника електромережі по місцю розміщення Вашого електроустаткування із заявою про приєднання.

Законом «Про ринок електроенергії» встановлено два типи підключення - стандартне або нестандартне. Стандартне приєднання - це приєднання електроустаткування замовника до вже існуючої мережі оператора системи розподілення з відстанню не більшою за 300 м на пряму від місця приєднання до трансформатору, що класифікується рівнем потенціалу: І рівень - до 16 кВт включно; ІІ рівень - 16 кВт - 50 кВт включно. Чим більша потужність, тим більше нюансів, що виникають в процесі приєднання до системи електропостачання, особливо відстань до точки підключення) та невідповідність вищенаведеним параметрам. В такому випадку підключення називається нестандартним.

Процедура проведення електрофікації будівлі поділяється на декілька етапів:

  1. Спочатку визначаємо технічні характеристики введення: яку потрібно провести потужність постачання електрики та вирішити питання організації трифазного введення (380) чи однофазного (220) та одержати технічні умови.

Технічні умови на постачання електрики будівлі - необхідний етап в процесі електрофікації. Такі умови необхідні, якщо Вам потрібне підключення до центральної мережі електропостачання і надалі користуватись електроенергією компанії з ліцензованим обладнанням.

  • Виконання проекту зовнішнього постачання електроенергії.

Проектно-монтажні роботи має виконувати компанія, що має відповідну ліцензію та обладнання. Вартість таких робіт розраховується в залежності від обсягу, що керується відповідно до технічних умов, обумовленими Обласною енергокомпанією.

Усі обчислення та запроектовані рішення мають бути погоджені.

  • Базою для монтажних робіт є матеріали узгодженого проекту.
  • Коли технічні умови виконані отримуємо довідку.
  • Електроустаткування та усі матеріали, що відносяться до підключення електромережі мають бути на балансі, виключно, у Обленерго відповідно до цивільно-правової угоди. Проведення такої угоди займає біля одного місяця, а результатом є видача акту розмежування балансової приналежності, де чітко визначена відповідальність сторін та договір на використання електрики.

Ми збираємо усі документи і подаємо в енергетичну компанію. Організовуємо виїзд спеціаліста на місцевість для встановлення пломби на електроустаткування у приміщенні, отримуємо договір на користування електроенергією, сплачуємо ціну за приєднання до мережі.

Увесь цей процес триває близько 3-4 місяців, якщо це не реконструкція приміщення із зміною потужності.

Вартість послуги оформлення розраховується індивідуально на кожен об’єкт; та залежить від виду майна, потужності та місця розташування (району Київської області). За необхідності приведемо документи на землю у відповідність до вимог чинного законодавства (ціна договірна).

ТОВ Право на землю; надасть вичерпну консультацію щодо оформлення нерухомого майна та їх юридичний супровід на Ваше замовлення.

Професійні сертифіковані кадри, гнучка цінова політика та найкоротші терміни виконання робіт, швидко дозволили нашому підприємству зарекомендувати себе надійним і відповідальним виконавцем Ваших замовлень.

Ми пропонуємо якісні послуги та контроль на всіх етапах виробництва.

Той, хто ближче до клієнта, завжди приймає правильне рішення! До кожного клієнта у товариства з обмеженою відповідальністю «Право на землю; індивідуальний підхід. Наша найкраща оцінка – рекомендація наших замовників, як постійних так і нових, своїм друзям, знайомим, колегам та партнерам.

Наші офіси: головний офіс ТОВ «Право на землю; знаходиться у м. Києві (район метро Дорогожичи), дочірні офіси є у м. Вишневе та м. Обухів.