Розробка проектів відведення

Проект землеустрою, що стосується землевідведення являє собою початкову стадію по складанню правовстановлюючих документів на землю.

На початку робіт із складання проекту землеустрою наша компанія «Право на землю» здійснює ґрунтовний аналіз необхідності розроблення такого виду документації для відведення земельних ділянок, аналізує потребу узгодження з додатковими державними установами.

Документи, що необхідні для розробки проекту землевідведення:

1. Рішення засідання місцевої влади в залежності від приналежності землі, а при наявності і територіальної громади.

2. Копія клопотання з проханням надати дозвіл на відведення земельної ділянки на ім’я місцевої влади (органу самоврядування) та територіальної громади за наявності.

3. Викопіювання з визначеним місцезнаходженням бажаної земельної ділянки для відведення, посвідчене печаттю і підписом представника органу місцевої влади.

4. Документи на майно, у разі існування таких.

5. Документ, що посвідчує особу (паспорт (ID-карта) громадянина України) та ідентифікаційного коду фізичної особи, завірені відповідним чином документи для юридичних осіб.

Опрацювавши надані замовником документи організовуємо виїзд геодезиста на місцевість на обміри землі, на яку надано дозвіл на відведення відповідним територіальним органом, за результатами яких складається проектна документація.

Виготовлений проект повинен погоджуватись у відповідності із статтею 1861 Земельного кодексу України (територіальним органом Держгеокадастру по системі екстериторіальності, структурним підрозділом органу містобудування та архітектури при місцевій районній державній адміністрації), в індивідуальних випадках ще й іншими, передбаченими законодавством, установами.

Для особливо цінних земель, земель лісогосподарського призначення, землі водного фонду, природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного призначення), проект землеустрою має пройти обов'язкову державну землевпорядну експертизу, його подає заінтересована особа чи розробник документації Державному агентству земельних ресурсів України, або його територіальному структурному підрозділу для виконання такої експертизи. Вартість експертизи становить 3% від договору між замовником землевпорядною організацією.

Реєстрування земельних ділянок з видачою витягу (виписки) з ДЗК (Державний земельний кадастр) виконують кадастрові реєстратори згідно законодавчих актів про надання адміністративних послуг.

Наші кваліфіковані землевпорядники розроблять документацію для відведення земельних ділянок та сприятимуть погодженню за необхідності. Наша команда фахівців здійснить виготовлення проектів відведення та інших видів технічної документації необхідних для оформлення землі. Погоджуємо проекти по всіх без виключень інстанціях. Ми виконаємо юридичне стимулювання та допомогу на будь-якому з етапі відведення земельної ділянки.

При виникненні потреби підготуємо додаткові документи, допоможемо апелювати відмову або невиконання зобов’язань органами влади щодо затвердження проекту відведення за місце розташуванням Вашої землі.

Термін розроблення проекту займає від 1-2 дні, на узгодження йде до 1,5-4 місяців в залежності від об’єкту.

 

Наша фірма з багаторічним досвідом роботи по місту Києву і Київській області та технічними можливостями у своєму штаті має відповідних спеціалістів із кваліфікаційними сертифікатами інженерів-землевпорядників для виконання розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність чи будь-який вид користування. Ми маємо можливість і виконуємо повний комплекс землевпорядних робіт "під ключ". Наші офіси: головний офіс ТОВ «Право на землю» знаходиться у м. Києві, дочірні офіси є у м. Вишневе та м. Обухів.

Вартість робіт визначається в залежності від виду проектування та складності робіт, площі, місцевості та строків виконання. Ціна геодезичних робіт також залежить від площі, місця розташування та кількості об’єктів нерухомого майна.

На замовлення послуги з оформлення документацій із землеустрою для учасників АТО діють знижки.