Розробка ДПТ

Стаття 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 р. № 3038-VI говорить, що містобудівна документація, а саме детальний план території (ДПТ) окреслює організацію і розвиток території.

Детальний план території включає в себе графіки та текстових матеріалів, що не потребують експертизи.

Також ДПТ застосовують для оформлення просторової композиції і параметрів забудови та впорядкування благоустрою для територіальної одиниці (квартал, мікрорайон, інша частина території), які заплановані для планомірного будівництва або реставрації.

Детальний план являє собою уточнення генерального плану населеного пункту та розглядає і затверджує місцевий органом самоврядування строком в один місяць з моменту подання.

Таку документацію розробляють також і на місцевість, що знаходиться не в межах населеного пункту, але тоді її розглядає та затверджує місцева РДА у 30-тидениий строк.

Схема планування території територіальної одиниці є основою для розробки детального плану за межами населеного пункту, враховуючи державні та регіональні інтереси.

Доволі часто після затвердженої містобудівної документації потрібно впорядкувати територію (реконструкція) для відповідності запланованого на папері та існуючою ситуації. Для цього необхідно розробити, погодити та затвердити землевпорядну документацію, що називається: проект землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб, і яка стане невід'ємною складовою детального плану.

Генеральний план територіальної одиниці та план зонування території мають відповідати один одному, у такому випадку є можливість вносити зміни до детального плану.

Відомості детального плану території - інформація загальнодоступна, що регламентується законодавством України. Такого роду дані можуть бути надані на запитання, опубліковані на офіційній інтернет-сторінці місцевої адміністрації/ради чи єдиному державному сайті відкритих даних, в територіальних ЗМІ, в приміщенні місцевого органу влади.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в нафтогазовій галузі» 01.03.2018 № 2314-VIII спростили процедуру оформлення права власності на земельну ділянку для юридичних та фізичних осіб, що мають у власності будівлю/споруду на оформлювальній території, чим заборонили вимагати обов’язкове виготовлення ДПТ чи плану зонування.

Вартість послуги оформлення розраховується індивідуально на кожен об’єкт та залежить від цільового призначення, площі та місця розташування (Київська область). За необхідності приведемо документи на землю у відповідність до вимог чинного законодавства (ціна договірна).

Професійні сертифіковані кадри, гнучка цінова політика та найкоротші терміни виконання робіт, швидко дозволили нашому підприємству зарекомендувати себе надійним і відповідальним виконавцем Ваших замовлень.

Ми пропонуємо якісні послуги та контроль на всіх етапах виробництва. Той, хто ближче до клієнта, завжди приймає правильне рішення! До кожного клієнта у товариства з обмеженою відповідальністю «Право на землю» індивідуальний підхід.

Наша найкраща оцінка – рекомендація наших замовників, як постійних так і нових, своїм друзям, знайомим, колегам та партнерам.