Нормативно-грошова оцінка

Нормативно-грошова оцінка

Нормативну грошову оцінку для земельних ділянок розробляють для цілей вирахування розміру орендної плати, розрахунок втрат з сільськогосподарських та лісогосподарських земель, вартості ділянок, що перевищують 50 га для розташування спортивно-оздоровчих споруд, для цілей оподаткування та сплати державного мита при цивільно-правових угодах (міна, спадщина, дарування).

ТОВ «Право на землю» допоможе отримати Вам у найкоротші терміни нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а також експертну оцінку земельних ділянок, будинку, квартири, гаражу, нежитлового приміщення та іншої власності для заключення договірних відносин: купівлі-продажу, дарування, спадщини, для сплати мита і т.п

Результатом виконаних робіт є відомість з оцінки майна, що представляє собою офіційний документ, виконаний у відповідності до правил і засад нормативних документів.

ТОВ "Право на землю" - проводить оціночну діяльність, дотримуючись вимог законодавства, зокрема правил організації контролю якості, які встановлені порядком. Оцінка для стягнення податків - виконується нашим підприємством у відповідності з Постановою КМУ від 04.03.13 р № 231 «Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування, а також нарахування та сплати інших обов'язкових платежів, які стягуються відповідно до законодавства».

Документи, необхідні для замовлення витягу з нормативно-грошової оцінки:

  • для фізичної особи – документи, що посвідчують особу (перша, друга сторінки паспорту та сторінка з пропискою), ідентифікаційний номер;
  • для юридичної особи – статутні документи, свідоцтво/витяг/виписка про державну реєстрацію, наказ та паспортні дані на директора;
  • документ, що засвідчує права власності на об’єкт оцінювання;
  • додаткові папери, за необхідності.

Допоможемо отримати звіт з нормативно-грошової оцінки ділянок, що належить до важливого економічного регулятору земельних відносин в нашій країні. Така оцінка земельної ділянки додається для розрахунку величини земельного мита, державного податку при міні, спадщині та даруванні відповідно до закону, орендної плати за землі державної/комунальної власності, сільськогосподарських чи лісогосподарських втрат від виробництва, і при розрахунку показників та механізмів економічного впливу обґрунтованого використання та охорони земель.

Повідомляємо, що з 17 липня 2018 року наказом Мінаграполітики №162 внесли зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Від тепер ділянки, що перебувають у Вашому користуванні, інформація про які не внесена до Державного земельного кадастру (немає на Публічній кадастровій карті) і ділянки з невизначеним кодом цільового призначення або ж ділянки відображені в кадастрі без зазначення цифрового коду в графі цільового призначення, у такому разі оплата за користування такою ділянкою збільшиться на 20% - 300%.

Вартість послуги отримання витягу із звіту по нормативно-грошовій оцінці на земельну ділянку залежить від термінів та коректного коду цільового призначення, що безпосередньо

впливає на коефіцієнт індексації. Нетипові об’єкти розраховуються індивідуально кожен та залежить від виду майна, цільового призначення та місця розташування (Київ/Київська область). За необхідності приведемо документи на землю у відповідність до вимог чинного законодавства (ціна договірна та обумовлена такими факторами, як площа, місцезнаходження та виду документації).

Професійні сертифіковані кадри, гнучка цінова політика та найкоротші терміни виконання робіт, швидко дозволили нашому підприємству зарекомендувати себе надійним і відповідальним виконавцем Ваших замовлень.

Ми пропонуємо якісні послуги та контроль на всіх етапах виробництва. Той, хто ближче до клієнта, завжди приймає правильне рішення! До кожного клієнта у ТОВ «Право на землю» індивідуальний підхід. Наша найкраща оцінка – рекомендація наших замовників, як постійних так і нових, своїм друзям, знайомим, колегам та партнерам.