Поділ/об’єднання

Поділ та об єднання земельних ділянок

Технічна документація по поділу чи об’єднанню земельних ділянок виконується лише на сформований об єкт цивільних прав, тобто за наявності правовстановлюючих документів!

Початком робіт нашої компанії Право на землю є здійснення ґрунтовного аналізу документів (виключити чи визначити необхідності реєстрації земельної ділянки в державному реєстрі речових прав), аналізує потребу виїзду геодезиста на місцевість (у випадку наявності житлового будинку або інших споруд та нестандартний поділ).

Документи, необхідні для розробки документації для поділу чи об’єднання земельних ділянок:

  • Нотаріальні копії правовстановлюючих документів на земельну ділянку та на нерухоме майно (будинок, споруду) на ній за наявності.
  • Копія нотаріально посвідченої заяви власника про наміри поділити чи об’єднати земельні ділянки. У випадку, коли у земельної ділянки два власники і більше, укладається договір поділу у нотаріуса. Також підставою для розроблення такого виду документації може бути рішення суду. Судове рішення має бути посвідчене відповідним чином.
  • Документ, що посвідчує особу (паспорт (ID-карта) громадянина України) та ідентифікаційного коду фізичної особи, завірені відповідним чином документи для юросіб.

Опрацювавши надані замовником документи організовуємо виїзд геодезиста на територію на обміри землі, за необхідності. По обчисленим результатам виїзду спеціаліста на місцевість складається план поділу/об’єднання та узгоджується з власником.

Виготовлена документація підписується власником та передається на погодження із місцевим органом Держгеокадастру, за результати чого отримуємо витяги із державного земельного кадастру у кількості новосформованих земельних ділянок.

Реєстрація земельних ділянок з видачою витягу (виписки) з ДЗК (Державний земельний кадастр) виконують кадастрові реєстратори згідно законодавчих актів про надання адміністративних послуг.

Ми виконуємо землевпорядні роботи на договірних засадах відповідно до діючого законодавства. Наші кваліфіковані землевпорядники, інформація про яких внесена до Державного реєстру центральним виконавчим органом в сфері земельних відносин, розроблять необхідну Вам документацію та сприятимуть погодженню за необхідності. Наша команда фахівців здійснить виготовлення проектів відведення та інших видів технічної документації необхідних для оформлення землі. Погоджуємо проекти по всіх без виключень інстанціях. Ми виконаємо юридичне стимулювання та допомогу на будь-якому з етапі відведення земельної ділянки.

При виникненні потреби підготуємо додаткові документи, допоможемо апелювати відмову або невиконання зобов’язань органами влади щодо затвердження проекту відведення за місце розташуванням Вашої землі.

Термін розроблення документації займає від 1-2 дні, на узгодження йде до 3-х тижнів до 4 місяців в залежності від об’єкту та виду документації. За необхідності проведемо реєстрацію в реєстрі Мін юсту.

ТОВ Право на землю з багаторічним досвідом роботи по місту Києву і Київській області та технічними можливостями у своєму штаті має відповідних спеціалістів із кваліфікаційними сертифікатами інженерів-землевпорядників для виконання розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність чи будь-який вид користування. Ми маємо можливість і виконуємо повний комплекс землевпорядних робіт "під ключ". Наші офіси: головний офіс ТОВ Право на землю знаходиться у м. Києві, дочірній офіс є у м. Вишневе.

Вартість робіт визначається в залежності від виду документації та складності робіт, площ, кількості земельних ділянок, місцевості та строків виконання. Ціна геодезичних робіт також залежить від площі, місця розташування та кількості об’єктів нерухомого майна на земельній ділянці, документацію стосовно якої Ви замовляєте.

На замовлення послуги з оформлення документацій із землеустрою для учасників АТО діють знижки.