Введення в експлуатацію

Етап введення в експлуатацію є фінальним етапом зведення або реконструкції об'єкта житлового / нежитлового майна, регулюється Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Цей законодавчий акт регулює п'ять категорій складності. Цю процедуру необхідно пройти, щоб Ваша власність (приватний будинок / будинок іншого призначення) стало об'єктом цивільно-правових відносин, і його можна було використовувати за призначенням. Також від введення в експлуатацію залежить підписання договору по підключенню об'єкта нерухомого майна (будівлі / споруди) до комунікацій: електро-, газо-, тепло- і водопостачання.

       

У нинішній час розповсюджений проблема самобуду: зведення об'єктів будівництва, реконструкції, перепланування, збільшення площі приватного будинку / будівлі / приміщення без схвалення містобудівних органів. Самовільним будівництвом визнаються:

  • об'єкти, які вже побудовані або ж в стадії будівництва на земельній ділянці з не відповідним цільовим призначенням;
  • об'єкти нерухомого майна, побудовані без дозвільних документів або затверджених проектів;
  • об'єкти нерухомого майна, зведені з серйозними порушеннями будівельних норм і правил.

        

Законодавство України свідчить, що відповідальність за порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єктів чи споруд призводять до адміністративної відповідальності.

      

Навесні 2018 р в нашій країні задіяла «будівельна амністія»: житлові, садові і дачні будинки, господарські будівлі та споруди площею до 300 м², побудовані з 05.08.1992 р до 09.04.2015 р без дозвільних документів, будівлі та споруди сільськогосподарського призначення зведені до 12.03.2011 р і відноситься до незначного класу наслідків - СС1 відтепер продовжені терміни прийняття в експлуатацію об'єктів-самобудів.

       

Технічний паспорт - юридичний документ, невід'ємна частина введення в експлуатацію без якого неможлива. Виготовлення технічного паспорта вимагає обмірів і ретельного дослідження об'єкта нерухомості.

Вартість послуги оформлення розраховується індивідуально на кожен об’єкт та залежить від виду майна, площі та місця розташування (Київ/Київська область). За необхідності приведемо документи на землю у відповідність до вимог чинного законодавства (ціна договірна).

ТОВ «Право на землю» надасть вичерпну консультацію щодо оформлення нерухомого майна та їх юридичний супровід на Ваше замовлення.