Відсторонено в.о. Голову Держгеокадастру від виконання обов'язків!

Виконувача обов’язків Держгеокадастру Олега Цвяха відсторонили від виконання обов’язків через звинувачення у зловживанні.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку.

"Пане Цвях, з цієї хвилини ви відсторонені від виконання своїх обов'язків", - сказав Гройсман.

За словами глави уряду, невдовзі буде розпочато розслідування.

"Завтра я звернуся до Генпрокуратури, НАБУ з вимогою порушити проти вас справу, проти всіх ваших керівників районних управлінь, розслідувати його, і ви будете сидіти, тому що вам ніхто не давав права, ніхто! І я наполягаю на тому, що від того, що ви робите сьогодні, якщо це правда, - ви паразітуєте сьогодні на тлі нашої держави. І вам прощення немає. Винні - будете сидіти. Крапка", - наголосив він.

Зазначимо, Цвяха було відсторонено після того, як голова Васильківської райдержадміністрації Дніпропетровської області Сергій Литвинов попросив президента України Петра Порошенка посприяти тому, щоб київський Держгеокадастр прибрав своїх "смотрящих" із регіонів. Своєю чергою Порошенко доручив від свого імені та імені прем'єр-міністра, щоб "смотрящих" взагалі і "смотрящих" Держгеокадастра, зокрема, не було".

"Я чекаю від вас сьогодні, до кінця дня, конкретні факти, конкретні прізвища тих, хто є "смотрящими" в ваших районах та областях. Я просив би сьогодні мені це надати", - додав Гройсман. 

Детальныше: https://tsn.ua/politika/ochilnika-derzhgeokadastru-vidstoronili-z-posadi-cherez-zlovzhivannya-groysman-1021050.html

Схожі новини