Виписка (витяг) з кадастру

Виписка (витяг) з кадастру

Витяг з державного земельного кадастру - це результат розробленої та погодженої документації із землеустрою. Витяг з державного земельного кадастру (ДЗК) підтверджує формування земельної ділянки та внесення її до Державного земельного кадастру (ДЗК), що висвітлює інформацію про характеристики земельної ділянки:

  • кадастровий номер;
  • адреса;
  • цільове призначення;
  • форма власності;
  • площа;
  • відомості про державну реєстрації земельної ділянки, відомості про обмеження у використанні; кадастровий план, опис меж та склад угідь.

Отже, для отримання Витягу (виписки) з державного земельного кадастру (ДЗК) розробляємо документацію із землеустрою після ґрунтовного аналізу та збору інформації щодо оформлення земельної ділянки, юридично обґрунтувуємо необхідність розроблення того чи іншого виду документації та її супровід.

Час складання вищенаведених робіт складає до 2-х днів.

У випадку, коли правовстановлюючий документ на земельну ділянку є, але інформація в базі даних не коректно відображена, тоді достатньо замовити обмінний файл ХМЛ (XML). Частіше за все такі моменти випливають під час підготовки земельної ділянки до цивільно-правової угоди, а також при замовленні та отриманні розрахунку нормативно-грошової оцінки для цілей нарахування земельного податку або орендної плати. Час складання обмінного файлу займає до 30 хвилин.

По-суті витяг може знадобитися в двох випадках:

1. Власники, що мають державний акт на земельну ділянку, але дані про це відсутні в Національній кадастровій системі. Виключення: червоний держакт, що виданий до 2004 року з причини відсутності кадастрового номеру. У випадку з червоним актом хмл-файлу недостатньо для внесення земельної ділянки до кадастру, тоді необхідно розробити технічну документацію про встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Отримавши витяг з державного кадастру, потрібно ще провести реєстрацію земельної ділянки в базі Міністрества юстицій.

2. Для цивільно-правових угод. Для отримання витягу подають такі документи:

  • копія паспортних даних та ідентифікаційного коду заявника;
  • копія документа, що посвідчує право власності чи право користування земельною ділянкою,
  • квитанція про сплату;

В разі оформлення спадщини ще подається запит від нотаріуса і копія свідоцтва про смерть.

До уваги! Термін дії витягу з ДЗК для цивільно-правових угод становить 3 місяці з дня видачі.

Ми виконуємо землевпорядні роботи на договірних засадах відповідно до діючого законодавства. В штаті нашої організації є сертифіковані інженери – землевпорядники та інженери-геодезисти, інформація про яких внесена до Державного реєстру центральним виконавчим органом в сфері земельних відносин.

Також ми виконуємо розрахунок експертної оцінки квартир, будинків, земельних ділянок, гаражів, нежитлових приміщень та іншого нерухомого та рухомого майна для цивільно-правових угод у найкоротші терміни. Результатом Вашого замовлення є звіт про оцінку майна, складений відповідно до вимог чинних законодавства.

Попутно може виникнути необхідність в нормативно-грошовій оцінці для цілей оподаткування, оформлення спадкового майна або договору дарування, чи міни, нарахування орендної плати і в цьому питанні ми допоможемо Вам! Вартість робіт визначається фахівцями в залежності від обраного виду та складності робіт, об’єму, місцевості та строків виконання.

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід і тому ми завжди підбираємо найоптимальніший варіант для вирішення його питання. Ми постійно слідкуємо за нововведеннями та змінами законодавства, успішно працюємо в рамках Постанови Кабінету Міністрів від 31.08.2016 №350, що стосується екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Схожі новини